Nové prostory Therapy Centre Praha

V květnu se Therapy Centre přestěhovalo do nových větších prostor na Vinohradské 138, Praha 3, hned vedle metra Flora.

Od té doby uběhlo mnoho času, který jsme věnovali nejen našim klientům, ale zejména vybavování jednotlivých místností tak, aby se vám líbily a cítili jste se v nich při terapiích příjemně.

Než se k nám vypravíte osobně, přijměte pozvání k virtuální prohlídce.

Celkem jsou v nových prostorách Therapy Centre tři místnosti pro terapie, tělocvična a společenský prostor s kuchyní, který je k dispozici pro naše klienty. Celý prostor Therapy Centre je bezbariérový, včetně výtahu až k nám do 3. patra či toalety.

První místnost Therapy Centre Praha- Neurofeedback  (EEG Biofeedback)

V této místnosti na klienty čeká terapeutka Mgr. Ing. Alena Hauptmanová. Alena se specializuje zejména na menší děti předškolního a mladšího školního věku, kterým poskytuje speciálně-pedagogické poradenství, Feuersteinovo instrumentální obohacování, Neurofeedback (EEG Biofeedback), diagnostiku a reedukaci specifických poruch učení (dyslexie, dyskalkulie, dysgrafie, dysortografie) a poruch pozornosti (ADHD, ADD, LMD), logopedii (dysfázie, afázie, opožděný vývoj řeči, koktavost) atd. K dispozici jsou dvě tréninkové zařízení pro případ, že by na trénink chtěli docházet například sourozenci ve stejném čase.

Druhá místnost Therapy Centre Praha-  Tradiční čínská medicína, masáže

V této místnosti se střídá několik terapeutů (Eva, Milena, Peter), kteří o klienty pečují celostně z pohledu Tradiční čínské medicíny (TČM), masáží (tradiční, regenerační, sportovní), Shiatsu, Dornovy metody, Breussovy masáže, provádí Myofasciální techniky a masáže, reflexní masáž nohou a další techniky, které účinně pomáhají řešit vaše problémy.

Třetí místnost Therapy Centre Praha- Kraniosakrální biodynamika

Tato místnost skýtá opravdovou oázu ticha a klidu v našem centru. Proto jsme ji právě věnovali klidovým terapiím jako je Kraniosakrální biodynamika a Shiatsu. V této místnosti se o vás stará zejména Eva a Peter.

Čtvrtá místnost Therapy Centre Praha- tělocvična, Neurokineziterapie

Největší místností v Therapy Centre je tělocvična. Cvičíme zde s postiženými klienty Neurokineziterapii, SM system, který pomáhá s bolavými zády nebo také metodu Ludmily Mojžíšové, která mimo jiné pomáha při fukční sterilitě a neschopnosti otěhotnět. Chystáme zde individuální i skupinové kurzy cvičení a cvičení pro miminka a rodiče s dětmi do jednoho roku.

Pátá místnost Therapy Centre Praha – společenská místnost s kuchyní

Mysleli jsme i na pohodlí našich klientů. Proto jsme připravili velkou společenskou místnost s kuchyní, která je plně k dispozici klientům před i po terapiích nebo během čekání na jejich rodinné příslušníky. Můžete si zde připravit jednoduché jídlo, uvařit kávu, čaj, relaxovat v pohodlných křeslech nebo pracovat na WIFI, která je samozřejmě zdarma.

< Zpět na články