O mně

Vítejte v Therapy Centre, místě, kde se potkává hloubka tradiční moudrosti a špičkové poznatky moderní terapie.
Jmenuji se Eva Martincová a v roce 2011 jsem založila toto centrum s jediným cílem – pomoci lidem najít cestu k lepšímu zdraví, životní rovnováze a celkovému blahu.

Můj příběh začíná už v dětství, kdy jsem se s oblibou obklopovala knihami o přírodě, zvířatech, rostlinách a fascinujících osobnostech, které změnily svět. Toulala jsem se přírodou, sbírala byliny, studovala kameny a pozorovala zvířata, a dělám to pořád.

Vždy jsem cítila hluboký respekt k tradičním metodám léčení, které si zachovaly svou čistotu a sílu po celá staletí. Ale nezůstala jsem pouze u obdivování. Mé vnímání světa mě vedlo skrze studium tradiční čínské medicíny, antropozofie, kraniosakrální biodynamiky a terapie, neuroenergetické i polaritní terapie a mnoho dalších oborů, až po psychoterapii a neurofeedback. Jsem hrdá na to, že jsem jediným školitelem metody neurokineziterapie v České republice, což mi umožňuje poskytovat specifickou pomoc nejen dětem s postižením, ale i širší veřejnosti. Ženy i muži za mnou chodí naučit se cvičit podle Ludmily Mojžíšové a již mnohým párem jsem pomohla k přirozenému otěhotnění a porodu.

Věřím, že klíčem k opravdovému uzdravení je celostní pohled na člověka. Nezabývám se pouze symptomy, ale snažím se pochopit a řešit základní příčiny problémů. Moje dveře jsou otevřené každému – od maminek toužících po dítěti, přes novorozence, školáky, dospívající, mladé ženy, studenty, sportovce, manažery, až po ženy v menopauze a starší lidi, s velkou vděčností se stávám průvodcem umírajících.

Každý je u mne vítán a každému se věnuji s maximální péčí a pozorností.

Jsem přesvědčena, že jedině individuální přístup a hluboké pochopení každého klienta může vést k trvalé změně. Nespoléhám se na rychlé řešení, ale na hlubokou a systematickou práci, která může zahrnovat i změnu životních návyků a postojů. Moje metody a postupy pečlivě vybírám a kombinuji tak, aby podpořily jedinečnou cestu každého jednotlivce k lepšímu zdraví.

Mým posláním je poskytovat místo, kde se každý může cítit bezpečně, pochopen a podpořen na své cestě k uzdravení. Snažím se vytvářet prostředí plné porozumění, empatie a profesionality. Pokud hledáte místo, kde je péče poskytována s láskou a hlubokým pochopením vašich potřeb, jste na správném místě.

Těším se na vaši návštěvu a společnou cestu k lepšímu zítřku. U mne nejste jen klienti, jste součástí rodiny, která hledá cestu k harmonii a zdraví.

Vítejte u mne doma.

 

Eva Martincová, BCST

Zakladatelka a hlavní terapeutka, lektorka

IČ:87345889