První pobyt v Měšicích s neurokineziterapií 2014

20140709

Na první pobyt do Měšic jsme se moc těšili, ale zároveň jsme měli trošku obavy. Přeci jen jsme nikdy skupinově necvičili. Ale těšili jsme se na nové lidi, nové zážitky a novou metodu cvičení neurokineziterapie.

První dopoledne začalo přednáškou pana Smoljaninova o metodě, o jejich principech, jak se různé cviky cvičí a proč. Také nás seznamoval se svými výsledky, vyprávěl o delfinoterapii, hipoterapii. Celá přednáška byla nesmírně zajímavá a my byli ještě více přesvědčeni o tom, že tato metoda je pro nás ta nej.

Po krátké pauze následovalo další cvičení neurokineziterapie. Všichni byli tak trošku zakřiknutí, nikdo moc nevěděl, jak to celé bude probíhat. Anatolij si nás jednotlivě zval k sobě na konzultace, zadal nám první cviky a my začínali pozvolna s cvičením.

Od druhého dne se jelo už naplno. Opakování cviků se zvyšovalo, konzultace u Anatolije byly častější.  Atmosféra začala být přátelská a tak jsme se každý den moc těšili. Ke konci pobytu už byla na dětech vidět únava, ale byl to obrovský přínos. My rodiče jsme se pořádně zacvičili, věděli jsme jak správně cviky cvičit. A navíc se z nás stala velká rodina a navázali jsme nová přátelství. Na závěr pobytu jsme se hromadně vyfotili a rozloučili s Anatolijem a pevně jsme věřili, že ho nevidíme naposledy. Byl to trošku smutný okamžik. Ale byli jsme všichni tak odhodlaní a namotivovaní doma nepolevit a cvičit dál, že se smutek z loučení rázem rozpustil.

Bylo to skvělé, pojeďte příště s námi také.

Petra Navarová, maminka Kubíka.

FOTKY Z POBYTU:

1.den

2.den

3.den

4.den

5.den

Podobné články

< Zpět na články