Reportáž ze dne otevřených dveří v Therapy Centre Praha 10. října 2015

Therapy CentreV sobotu 10. října 2015 jsme otevřeli naše dveře veřejnosti k nahlédnutí do zákulisí Therapy Centre. K této akci nás motivoval úmysl přiblížit způsob a podmínky naši práce. Akce se účastnila většina našich terapeutů, z kterých každý svým způsobem přispěl k utvoření velice příjemné atmosféry dne. Po desáté hodině postupně začali přicházet návštěvníci, které jsme provedli prostorami Therapy Centre, s krátkým vysvětlením která místnost k čemu slouží a jaké terapie se v ní provádí. Následovalo posezení kolem oválného stolu, kde Eva přiblížila přítomným svůj projekt Therapy Centre a vizi této unikátní týmové práce do budoucna. Po krátkém představení všech terapeutů jsme otevřeli dizkusi a dali prostor otázkám. V krásné přátelské atmosféře, která spíš připomínala rodinnou sešlost, jsme setrvali téměř dvě hodiny a živě rozebírali různé aspekty naší práce.

Therapy Centre

Terapie si návštěvníci zažili na vlastní kůži

Později jsme přistoupili k praktickým ukázkám, kde Peter všechny pozval do tělocvičny a společně s Milenou předvedli vybrané cviky neurokineziterapie. Maminky si předváděné cvičení vyzkoušeli a procítili na vlastním těle.

Společný oběd

Pomalu přišel čas oběda. Naše milé návštěvnice jsme pozvali ke společnému stolu, kde se podávala výtečná dýňová polévka připravená terapeutkou Lenkou.

Therapy CentrePo obědě Lenka všechny pozvala do místnosti pro neurofeedback, kde proběhly ukázky tréninku a postupně si ho mohli všichni vyzkoušet na vlastní hlavě. Po zbytek času se diskutovalo v malých skupinkách o různých tématech a tak jak se společnost postupně scházela, tak se i rozcházela.

 

Byla to pro nás krásná sobota.  Všem děkujeme za jejich návštěvu.

< Zpět na články