Jarní detoxikace

1.3.2015 / Aktuality / Detoxikace

Jarní detoxikace je velice oblíbené téma. Na internetu najdete neomezené množství článků v souvislosti s různými dietami a přípravky, které mají detoxikaci zaručeně napomáhat. Já se však v praxi velice často potkávám se zásadním nepochopením principu detoxikace. Pro to, aby mohla vůbec probíhat je důležité rozproudit energii celého těla a dodávat tělu dostatek vody.
Energii rozproudíme nejlépe a jedině pohybem, proto, jestli ještě necvičíte, začněte a běžte ven do přírody, která se už před pár týdny začala probouzet ze zimního odpočinku. Vezměte si sebou na cestu do termosky teplou vodu, bez příchuti, jenom čistou vodu a zhluboka dýchejte. Naše tělo přirozeně v tomto období detoxikuje, připravuje se na příliv nové energie, kterou můžete cítit všude kolem nás.
Pokuď chcete  tento proces ještě podpořit, přidejte do jídelníčku čerstvé zelené saláty a zeleninu a vynechte maso. Tohle všechno by bylo dobré dodržet do „prvního jarního dne“, kdy se jaro pomalu začne proměňovat v léto.

TC_sedmikrasky

Všem vám moc držím palce, užijte si krásné jaro, pořádně pročistěte tělo i mysl a načerpejte co nejvíce energie do dalších dnů!

Pokud se chcete o detoxikaci dozvědět víc nebo ji podpořit další terapií, kontaktujte nás.

Podobné články

< Zpět na články