Neurokineziterapie v zimě zahřeje – intenzivní terapeutický ambulantní pobyt prosinec 2015

Termín: 4.12.2015 – 13.12.2015

Na předvánoční období pro vás připravujeme letos poslední a již čtvrtý intenzivní pobyt v Therapy Centre Praha. Tento pobyt již bude výhradně 10denní a je nutno si na něm rezervovat místo, protože bude určen maximálně 8 klientům.

Zimní pobyt s neurokineziterapií

Tak jako všechny naše pobyty, i tento pobyt je spojen s cvičením neurokineziterapie, které pomáha dětem i dospělým nejen s těmito diagnózami: dětská mozková obrna (DMO), tělesné nebo mentální postižení, poruchy vývoje pohybové oblasti a svalového napětí, organické postižení centrálního nervového systému (CNS), poruchy řeči, učení a chování (ADHD, LMD atd.), autismus, poruchy hybnosti (skolióza, vadné držení těla, vbočená noha, příčně plochá noha, hyperlordóza, dolní končetiny do X nebo O atd.).

neurokineziterapieKlienti, kteří se našich pobytů ještě neúčastnili, musí nejpozději 14 dnů před pobytem projít vstupním vyšetřením, na základě kterého bude sestaven individuální terapeutický plán. Na toto vyšetření je nutno se objednat v předstihu a není součástí ceny pobytu.

Tradičně bude hlavní cvičební metodou neurokineziterapie, procvičovat jazyk budeme s paní logopedkou, k tréninku hlavy nám poslouží neurofeedback – EEG biofeedback a všechno ukládat a relaxovat budeme s kraniosakrální biodynamikou.

Rodiče dětí, kteří se účastní pobytu poprvé, samozřejmě seznámíme se všemi terapiemi a cvičeními a odcházet budou zacvičeni v metódě neurokineziterapie.

Neurokineziterapie je v České republice nový způsob práce s dětmi s tělesným a mentálním postižením (např. DMO), pomáhá integrovat primární/primitivní a odstraňovat patologické reflexy, vyrovnává svalový tonus, odstraňuje a předchází kontrakturám.

Cvičení neurokineziterapie jsme se učili přímo u autora metody A.G.Smoljaninova, se kterým probíhají pobytová cvičení v Belianských Tatrách.

Program v ceně pobytu:         

Harmonogram:

Klienti budou rozděleni do dopolední (9:00 – 13:00) a odpolední (14:00 – 18:00) sekce, do přihlášky můžete napsat preferenci času.

Kapacita:

  • 8 klientů

Cena celého pobytu:

  • 23 800 Kč/10denní pobyt/4 hodiny terapií denně (celkem 40 hodin terapií)

Cena pobytu je zvýhodněna o 15%.

K pobytu se vážou „Smluvní podmínky Therapy Centre pro intenzivní ambulantní pobyty„.

Kde:

  • Therapy Centre Praha, Vinohradská 2133/138, Praha 3 – Vinohrady
  • Jedná se o ambulantní pobyt bez stravování a ubytování. Vlastní stravu je možné si ohřát v kuchyňce Therapy Centre nebo využít služeb restaurací v okolí. Ubytování je také možné v ubytovacích zařízeních v okolí.

Vzhledem k omezené kapacitě je nutné se na pobyt přihlásit v dostatečném předstihu, a to přímo vyplněním registračního formuláře níže.

Pokud nevíte, zda je pro vás pobyt vhodný, kontaktujte nás, zodpovíme vaše dotazy.

O termínech dalších Intenzivních terapeutických ambulantních pobytů vás budeme informovat v sekci Akce našeho webu, prostřednictvím sociálních sítí, případně se můžete přihlásit k odběru novinek.