Maminka Adámka – podzimní pobyt v Therapy Centre září/říjen 2016 říká:

Adámek během neurorehabilitačního pobytu v Therapy Centre

Diagnóza Adámka je merosin deficitní kongenitální svalová dystrofie, v září absolvoval již svůj 4. intenzivní ambulantní pobyt v Therapy Centre …. i když nastupoval s dost silnou rýmou, stačila jedna, dvě kraniosakrální terapie a rýma byla na ústupu ….. při pobytu se opět nenudil, cvičení , tuina masáže a neurofeedback – vše hezky pohromadě se skvělými terapeuty a s úžasným přístupem ….. u Adámka jsou vidět krásné pokroky, nejlépe samozřejmě spolupracuje bez přítomnosti rodičů :).

Navíc se Adámek stal starším bráškou, po 3 letech, kdy měl 100% pozornost rodičů, se s tím musel vyrovnat a je pochopitelné, že se toho bál, ale zvládá to krásně, a to i díky kraniosakrální biodynamice.

Adámek více zapojuje šíjové svaly

Dle závěrečné zprávy má Adámek pevnější trup, víc zapojuje šíjové svaly a díky tomu lépe ovládá hlavu, mírné zlepšení opory o ruku, pěkný pohyb rukou v horizontále bez záklonu hlavičky, celkově lépe spolupracuje a lépe se s ním člověk domluví, zlepšení motoriky mluvidel. V terapiích pokračujeme i nadále ambulantně 1x týdně a těšíme se na další pobyt, který nás čeká ještě letos v prosinci ;-).

Zpět na reference