MODUL 1 – Pravidelné terapie

Pro některé klienty a jejich rodiny jsou intenzivní vícedenní kurzy příliš velkým časovým zásahem do každodenního života. Mají však zájem se svými postiženými dětmi intenzivně, pravidelně a dlouhodobě pracovat.

Proto jsem vytvořila modul 1, který je určen právě jim.

Pro koho je modul 1 určen:  zacvičeným klientům, kteří jsou zejména z Prahy a okolí

Kdy: od pondělí do pátku 2-3x týdně, terapie neprobíhají o víkendech 

Délka péče: dlouhodobě, bez časového omezení

Počet terapií denně: 1 – 3 hodiny individuálních terapií

Terapeutický plán je vždy sestavován individuálně dle potřeb klienta a zahrnuje např. (např. neurokineziterapie, protahování, kraniosakrální biodynamika, neurofeedback, masáže, atd.).

Díky dlouhodobé terapeutické péči, která zahrnuje domácí péči rodičů a rodinných příslušníků, se nám daří postupnými krůčky posouvat klienta k jeho individuálnímu cíli. 

Díky principu, kdy se dochází na terapie pouze 2 nebo 3x týdně, je celý modul časově dosažitelný širšímu okruhu klientů, kteří by denní docházku již nezvládli (např. školní povinnosti).

Během pravidelných terapií klienti mohou absolvovat:

  • cvičení metodou neurokineziterapie – nastavení plánu cvičení a zácvik dítěte a doprovodu, pro zdárné domácí pokračování v cvičení
  • k cvičení patří také protahování a to jak přímo formou strečinku tak pomocí reflexní presury a prací s fasciemi
  • kraniosakrální biodynamiku – sezení probíhá u každého klienta téměř každý den a pomáhá systému klienta jak s regulací napětí, tak usazením nových stereotypů a to jak na úrovni fyzické tak také samozřejmě mentální
  • neurofeedback – trénink směřuje ke stabilizaci a synchronizaci nervové soustavy, jeho vhodnost pro klienta určuje terapeut
  • masáž

Dále je možné si taktéž domluvit

  • oxygenoterapii
  • kinesiotaping

Zvolte si jinou vhodnou intenzitu 

Modul 2: Individuální intenzivní kurz (5x týdně bez víkendů, min. 1 týden, 1-3 hodiny denně)

Přihlásit se na modul 1 - pouze pro stávající klienty

Přihlásit se můžete pomocí formuláře níže nebo na e-mailu info@therapy-centre.eu a telefonu 602 296 495. Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit.

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR v rozsahu vyplněných polí pro účely zodpovězení dotazu nebo přihlášení na terapie.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.