Intenzivní terapeutický ambulantní pobyt: Měšice duben 2015

Termín: 17.4.2015 – 21.4.2015

Věnujeme se práci s postiženými dětmi již několik let a víme, že intenzivní pobyt jen 1x za rok je opravdu málo, proto jsme pro vás vypsali dva nové termíny na jaro 2015. Tyto pobytu jsou ochutnávkou toho, co bude součástí každodenní péče o naše klienty v nových prostorách, kterých příprava se chýli ke konci.

Neurokineziterapie_Měšice_Therapy_CentreLázeňskou péči díky tomuto Intenzivnímu terapeutickému ambulantnímu pobytu můžete dopřát svým nejbližším ambulantním způsobem. Bydlet tak můžete doma a na terapeutickou péči pouze dojíždět. Nebo si najděte ubytování v okolí dle svých představ a zbytek času mimo terapie můžete trávit dle libosti – relaxaci v bazénu, jízdou na koni, přecházkou po okolí nebo po krásném starém městě pražském.

Přijďte ulevit svým postiženým dětem, dopřát jim efektivní cvičení neurokineziterapii, intenzivní protahování, teplé obklady, masáže, práci s pani logopédkou a (po předchozí rezervaci) také kraniosakrální biodynamiku.

Rodiče, kteří se budou účastnit pobytu a terapií poprvé, samozřejmě obeznámíme s připravenými terapiemi, nastavíme cvičebný program dle možností a schopností dítěte a zacvičíme.

Neurokineziterapie je efektivní a v České republice nový způsob práce s dětmi s tělesným a mentálním postižením (např. DMO), pomáhá integrovat primární/primitivní a odstraňovat patologické reflexy, vyrovnává svalový tonus, odstraňuje a předchází kontrakturám.

Program v ceně pobytu:   denně 4 hodiny intenzivních terapií

  • Cvičení neurokineziterapie pod odborným dohledem
  • Teplé obklady, protahování a masáže
  • Kinesiotaping
  • Logopedie (Mgr. Milena Šafránková) – konzultace během víkendu 18. – 19. 4.

Další terapie během pobytu (je nutno předem domluvit, hradí se zvlášť):

O klienty se bude starat personál Therapy Centre a další externí spolupracovníci.

Harmonogram:

17.4. 12:00 – 16:00

18.4. 10:00 – 14:00

19.4. 10:00 – 14:00

20.4. 10:00 – 14:00

21.4. 10:00 – 14:00

Kapacita:

  • 12 dětí/rodin

Cena pobytu:

  • 7 500,- Kč

Platba je možná předem převodem na účet (fakturu zašleme) nebo na místě v hotovosti.

Kde:

Jedná se o ambulantní pobyt bez stravování a ubytování. Vlastní stravu je možné si ohřát v kavárně Centra nebo využít služeb restaurací v okolí. Ubytování je také možné v ubytovacích zařízeních v okolí.

Vzhledem k omezené kapacitě je nutné se na pobyt přihlásit, a to vyplněním registračního formuláře níže.

Pokud nevíte, zda je pro vás pobyt vhodný, kontaktujte nás, zodpovíme vaše dotazy. 

Další Intenzivní terapeutický ambulantní pobyt v Měšicích již připravujeme na červen 2015. Více informací zde.

Pozn. Na tomto Intenzivním terapeutickém pobytu nebude přítomen A. G. Smoljaninov. Pokud máte zájem o individuální konzultace a cvičení přímo s ním, je třeba se přihlásit na jeden z pobytů v Tatranské Kontlině. Více informací zde.

Článek o tom jakým způsobem pracujeme s postiženými lidmi.