Intenzivní terapeutický ambulantní pobyt červenec 2015

Termín: 13.7.2015 – 30.7.2015

V červenci náš čeká další Intenzivní terapeutický ambulantní pobyt v Therapy Centre.

Již tradičně o vás budou v Praze pečovat terapeuté Therapy Centre a externí spolupracovníci.

Neurokineziterapie

Neurokineziterapie

Budeme cvičit moderní metodou neurokineziterapieintenzivně protahovatmasírovat, dětem se bude věnovat paní logopedka a k dispozici bude také kraniosakrální biodynamika a neurofeedback.

Rodiče, kteří se budou účastnit pobytu a terapií poprvé, samozřejmě obeznámíme s připravenými terapiemi, nastavíme cvičební program dle možností a schopností dítěte a zacvičíme.

Neurokineziterapie je v České republice nový způsob práce s dětmi s tělesným a mentálním postižením (např. DMO), pomáhá integrovat primární/primitivní a odstraňovat patologické reflexy, vyrovnává svalový tonus, odstraňuje a předchází kontrakturám.

Cvičení neurokineziterapie jsme se učili přímo u autora metody A.G.Smoljaninova, se kterým probíhají pobytová cvičení v Tatrách.

Nově zařazujeme i neurofeedback, u každého dítěte zvážíme, zda je pro něj tato metoda vhodná a po vyzkoušení terapii zařadíme.

Program v ceně pobytu:         denně 4 hodiny intenzivních terapií

Harmonogram:

Všem přihlášeným dětem před pobytem vypracujeme individuální plán terapií, který bude přizpůsoben i časovým možnostem rodiny.

U dětí, které nejsou v současnosti našimi klienty, je nutno přijít na vstupní vyšetření.

Tento letní pobyt je individuální, který bude upraven dle časových možností rodin.

Kapacita:

  • 8 dětí/rodin

Cena celého pobytu:

  • 2 400 Kč/den pobytu/4 hod terapií denně
  • Minimálně 5 dní za sebou v rozpětí 13. – 30. července. Pokud to váš letní časový harmonogram neumožňuje, není nutné se účastnit celého pobytu, ale je to doporučené.

Platba předem převodem na účet, platba musí být připsaná na účet nejpozději den před začátkem pobytu.

Cena terapií během pobytu je zvýhodněna.

Kde:

  • v THERAPY CENTRE, Vinohradská 2133/138, Praha 3 – Vinohrady
  • Jedná se o ambulantní pobyt bez stravování a ubytování. Vlastní stravu je možné si ohřát v kuchyňce THERAPY CENTRE nebo využít služeb restaurací v okolí. Ubytování je také možné v ubytovacích zařízeních v okolí.Vzhledem k omezené kapacitě je nutné se na pobyt přihlásit, a to přímo vyplněním registračního formuláře.

Pokud nevíte, zda je pro vás pobyt vhodný, kontaktujte nás, zodpovíme vaše dotazy. 

O termínech dalších Intenzivních terapeutických ambulantních pobytů vás budeme informovat v sekci Akce našeho webu a prostřednictvím sociálních sítí.