Maminka Anetky (lednový pobyt v Therapy Centre 2016) říká:

Therapy Centre jsme navštívili prvně na doporučení naší kamarádky, která je dlouholetou klientkou centra.

Veškeré terapie zde byly pro nás nové, proto jsem byla trošku napnutá, jak je Anetka přijme. Moc se mi líbilo, že je zde tolik potřebných terapií pod jednou střechou, kde navíc všichni terapeuti spolupracují a domlouvají se na dalším postupu s tím kterým dítětem.

Kraniosakrální biodynamiku a neurofeedback jsem vysloveně vyhledávala, protože Anetka je citově dost labilní a nevyvážená a její soustředěnost je velmi roztržitá.

Byla jsem opravdu mile překvapena, jak si Anetka i na nové cvičení velmi rychle zvykla a spolupracovala. Měla jsem tak skutečně 10 dní, kdy jsem si mohla hodně odpočinout a dokonce jsem využila i možnosti masáže a relaxace pro mne samotnou. Nadšená jsem byla přátelským, ba přímo rodinným, přístupem všech terapeutů, k čemuž přispívá i velmi útulné prostředí Therapy Centre.

Doma v cvičení každý den pokračujeme a Anetka začíná být v cvičení dokonce velmi aktivní! Na neurofeedback dojíždíme do Therapy Centre i nadále 2x a na kraniosakrální biodynamiku 1x týdně a už teď se těšíme na další pobyt v březnu.

Zpět na reference