Školáci, nastartujte svůj mozek s neurofeedbackem

Termín: 25.8.2015 – 6.9.2015

Milý školáci, užíváte si prázdniny vrchovatě a plnými doušky? To je skvělé, dva měsíce odpočinku a dovádění v lese či u moře vám jedině prospějí. Obáváte se vy nebo vaši rodiče návratu do školní rutiny, přechodu na druhý stupeň či do nové školy? Potřebujete nastartovat mozek dřív, než bude pololetí za vámi? Obávat se není třeba.

Když má mozek "šťávu", dobře se mu učí

Když má mozek „šťávu“, dobře se mu učí

Therapy Centre Praha vám umíme pomoci aktivovat mozek rychle a účinně po dvouměsíčním volnu. K aktivaci používáme sofistikovanou metodu EEG biofeedback / neurofeedback, která pomáhá zábavnou formou naučit mozek pracovat lehce a efektivně.

Tato metoda prostřednictvím přesně cílené zpětné vazby přináší informaci o tom, jak jsou naladěny mozkové vlny v určitém okamžiku a v určité oblasti hlavy. Mozek se prostřednictvím takového tréninku učí regulovat svou elektrickou aktivitu tak, aby fungoval efektivněji.

Dodejte „šťávu“ mozkovým závitům dětí

  • předškoláci – učí soustředit se na pracovní činnost v předškolních třídách, pomáhá připravit se na zápis do základní školy, dozrát a působí preventivně proti možným poruchám učení
  • novopečení prvňáčci – pomáhá dostat se do školního režimu, zvládnout soustředění při hodinách i domácí přípravě
  • přechod na vyšší stupeň nebo jiné školy – hned od začátku bude škola klást vysoké nároky a vy potřebujete rychle začít úspěšně pracovat
  • všichni školáci – dodá mozku „šťávu“, aby se lépe soustředil a pohodlněji zvládl nadcházející školní rok

Proč na intenzivní pobyt?

Intenzivní trénink z našich zkušeností funguje velmi efektivně a k nastartování dochází rychleji než při méně častých trénincích. Proces učení má rychlý rozběh a děti ucítí opravdovou „šťávu“ ve svých mozkových závitech.

Intenzivní přípravný trénink na školu s neurofeedbackem

  • 10 sezení

26. srpna (úterý), 27. srpna (čtvrtek), 28. srpna (pátek),

31. srpna (pondělí) – 6. září (neděle)

Trénink trvá cca 50 minut.  Časový harmonogram dle dohody s terapeutkou.

Kde

Therapy Centre, Vinohradská 2133/138, Praha 3 – Vinohrady

Cena

6 000Kč / 10 sezení (tzn. 10% sleva oproti jednotlivým sezením)