Maminka Káji říká:

Kája - svalová dystrofie Duchenne

Krásný den vám všem,

ve dnech 24. 2. – 5. 3. 2017 jsme s naším synem Kájou absolvovali intenzivní neurokineziterapeutický pobyt v Therapy Centre. Na naší cestě v boji s jeho zákeřnou nemocí je to jedna z dalších nových cest a obohacující zkušenost. (pozn. Kája bojuje se svalovou dystrofií Duchenne, DMD.)

Lidský přístup během neurokineziterapeutického pobytu

Velice děkujeme všem terapeutům za jejich profesionální přístup, laskavost a lidskost. Pracují s trpělivostí a nevídanou energií, kterou předávají svým statečným klientům. Ne vždy jde vše lehce a snadno, ale jak se říká, jestliže najdete v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede.

Proto věříme, že všechna píle, snaha, vytrvalost, trpělivost a bolest i slzy, které za tím vším vězí, mají svoji cenu a že každý krok učiněný s přesvědčením a s nadějí k lepším zítřkům, má svůj smysl. Chvíle, které jsme tady strávili, nám dodaly novou sílu, která někdy tolik chybí. Je to vzájemné propojení nutného a potřebného s příjemným a uvolňujícím pro tělo a mysl.

Děkujeme za skvělou péči v milém a přátelském prostředí, v blízkosti lidí, kteří v dnešní uspěchané době neztrácí klid, rozvahu, porozumění a cit, nepodceňují sílu doteku a úsměvu, ani laskavého slova a naslouchajicího ducha. To vše má obrovský potenciál změnit život kolem nás.

A to společně s myšlenkou, že život je dar.

Pobyt v Therapy Centre vnímáme jako velmi pozitivní  a těšíme se na další bloky terapií

Se srdečným pozdravem

Gürtlerovi

Zpět na reference