Kontakty

Telefon:
Eva Martincová: +420 602 296 495
(hlavní terapeutka)

Martina Šimandlová: +420 602 328 368
(recepce)

E-mail:
info@therapy-centre.eu

Adresa centra:
Vinohradská 138
Praha 3 – Vinohrady
3.patro

Fakturační údaje
Eva Martincová
Na Výsluní 3309/11
100 00 Praha 10
IČ: 87345889


Doprava: Nejlépe je vydat se k nám MHD, metro A Flora, stanice tram č. 5, 10, 11, 16 nebo bus 136, 175. Vchod je v domě, kde má pobočku GE Money Bank.

Parkování: V místě jsou parkovací zóny. Zaparkovat je možné v Atriu Flora (1.hodina zdarma, každá další započatá 50,-Kč). O víkendu je v Atriu Flora parkování na 3 hodiny zdarma.

Podrobné informace  zde.

V okolí jsou oranžové, zelené a modré zóny placeného stání, které jsou v provozu v pracovní dny a v sobotu dopoledne, jindy pak zdarma.
Handikepovaní klienti mohou parkovat zdarma na vyhrazených místech s platným oprávněním.
Zóna placeného stání Praha 3

Najdete nás na mapě


Eva Martincová

Eva Martincová, BCST eva@therapy-centre.eu

Peter Štern

Peter Štern, BCST peter@therapy-centre.eu

Jaromir-Cibulec-Therapy-Centre

RNDr. Jaromír Cibulec jaromir@therapy-centre.eu

Hana Sellnerová Maxová sellnerova.hana@therapy-centre.eu

Mgr. Hana Bláhová hana@therapy-centre.eu

Therapy_Centre_Michaela_Martinkova

Bc. et Mgr. Michaela Martínková martinkova.michaela@therapy-centre.eu

Bc. Martina Šimandlová martina@therapy-centre.eu

Mgr. Lucie Dohelská dohelska.lucie@therapy-centre.eu

Mgr. Lenka Kuchtová lenka@therapy-centre.eu

Mgr. Milena Šafránková milena@therapy-centre.eu

B.S. Sylva Kollerová, CSB sylva@therapy-centre.eu


Kontaktní formulář

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.