Masáže

Zvolte si masáž, která zlepší prokrvení těla nebo pracujte společně s terapeutem na odstranění bolestí zad, svalů a kloubů. S měkkými technikami dejte sbohem zatuhnutí pojivových tkání a s Dornovou metodou začněte řešit nevhodné posazení pánve. Shiatsu nebo tuina vám zprůchodní meridiány celého těla a všechny naše masáže můžete dopřát i svým dětem. Naši zkušení terapeuti vám na základě pečlivé diagnostiky doporučí tu nejvhodnější masáž přesně pro vás.

Pokud si nejste jistí, nevíte, co, které masáže by pro Vás a problém, který řešíte byly ty nejvhodnější, nechte to na nás. Po vstupním pohovoru Vám sestavíme terapeutický plán, kterým Vás pomocí terapií, cvičení a masáží provedeme.

Masáže, ať již jsou jakékoli, primárně slouží k rozproudění energie nebo krve, která z nějakého důvodu začala stagnovat. Jak nalezneme místo, kde energie nebo krev stagnuje? Je to velice jednoduché, to místo je jiné jako jeho okolí, může být vystouplé, nebo naopak propadlé, může to být „boule“, „hrudky“ nebo „písek“ v podkoží, může mít jinou barvu, strukturu nebo teplotu, ale obvykle je toto místo palpačně citlivé. Stagnace může způsobovat nejenom bolest ale i otok, brnění, necitlivost, nebo zníženou funkčnost. Umění vyhledávání takovýchhle míst je potřeba se učit, říká se tomu umění palpace, i když některá místa si můžete spolehlivě najít i sami, je mnohem lepší se v tomto směru svěřit do rukou odborníkům, kteří také ví, co která varianta změny znamená a jak je potřeba s ní naložit, aby se stagnace postupně uvolnila a energie a krev mohla opět volně proudit.

 

Všechny naše masáže:

TUINA – léčebné čínské masáže

Dětská TUINA – léčebné čínské masáže dětí

Klasické, relaxační, regenerační a sportovní masáže

Shiatsu

Dornova metoda

Breussova masáž

Myofasciální masáže a techniky

Reflexní masáž nohou

Intuitivní masáže