Reference od spokojených klientů

Sašenka se stala klientkou Therapy Centre v lednu 2020. Intenzivní cvičení neurokineziterapie a ambulantní návštěvy začaly až od 11.5.2020. Již po několika návštěvách byla maminka schopna vyhodnocovat přínos, protože se u Saši výrazně zlepšilo spaní, zesílil jí hlas, mnohem více a srozumitelněji mluví, nepadá jí tolik hlava při sezení ve vozíku. Program Saši obsahuje cvičení neurokineziterapie, sezení kraniosakrální biodynamiky a masáže.

… číst celé

Saša a její maminka o návštěvách v Therapy Centre

Reference maminky po roce docházení na terapie v Therapy Centre Praha

… číst celé

Maminka Elenky po roce docházení na terapie v Therapy Centre Praha

Kraniosakrální biodynamika v Therapy Centre

Vzpomínáte si na tu scénu z Hvězdné brány, jak těžce zraněný americký voják je položen na lůžko v pyramidě a za pár hodin je "opraven" díky vesmírné technologii a může jít znovu do akce? Tak nějak si připadám po návštěvě paní Martincové, když se mi přihodí nějaký úraz. Vzpomínám jen tak namátkou za poslední léta - uklouzla jsem na zasněžené zmrzlé louži a praštila se do hlavy a měla jsem hnuto s krční páteří, naražená kostrč, zablokované rameno, vystřelující bolest do trojklaného nervu atd.

… číst celé

Plašilová Olga – klientka

Na neurofeedeback jsme si vzpomněli i letos v deváté třídě před přijímačkami na střední školu. Místo jarních prázdnin měl syn týdenní soustředění V Therapy Centre a přijímačky zvládl s přehledem a dostal se hned na gymnázium, které si vybral. Navíc se začal věnovat náročným paměťovým matematickým úkonům.

… číst celé

Maminka Jana P.

Kája - svalová dystrofie Duchenne

Kája bojuje se vzácným genetickým onemocněním, svalovou dystrofií Duchenne. Kája u nás absolvoval první pobyt, reference z něho najdete zde.

… číst celé

Maminka Káji

Yousefova maminka je jednou z prvních, kteří využívají nový systém péče o postižené. Se svým synem dochází do Therapy Centre pravidelně 3x týdně na terapie. Ve stejnou dobu si dopřeje terapii také pro sebe.

… číst celé

Pravidelná péče pro Yousefa i maminku ve stejnou dobu

Adámek během neurorehabilitačního pobytu v Therapy Centre

Diagnóza Adámka je svalová dystrofie a kongenitální myopatie. V Therapy Centre absolvoval několik intenzivních ambulantních pobytů. Díky nim i péči rodičů má pevnější trup, lépe ovládá hlavu, lépe spolupracuje a zlepšila se mu motorika mluvidel.

… číst celé

Maminka Adámka – podzimní pobyt v Therapy Centre září/říjen 2016

Už během pobytu jsme si začali všímat, že Kuba poměrně ožil, byl v Therapy Centre ve svém živlu a i přes náročnost terapií se dožadoval cvičení i doma. Do Therapy Centre se moc těšil a motivovaný ke cvičení je pořád, dokonce získal vnitřní motivaci k samostatnému aktivnímu pohybu – sám chce lézt, dříve žádal i o přetočení na druhý bok, nyní to nejprve zkouší sám.

… číst celé

Maminka Jakuba (jarní pobyt v Therapy Centre únor/březen 2016)

Velmi mě oslovila neurokineziterapie, kraniosakrální biodynamika a nácvik orofaciální stimulace. Pevně věřím, že když budeme nadále v cvičení pokračovat, dočkáme se u naší dcery nějakého posunu. Musím pochválit přístup všech lektorů nejen k dceři, ale i k rodičům a naší druhé dceři (dvojčeti), která byla po celý pobyt s námi. Vše probíhalo v klidu v rodinném prostředí Therapy Centre.

… číst celé

Maminka Bohdanky (jarní pobyt v Therapy Centre únor/březen 2016)

oxygenoterapie v Therapy Centre

V lednu jsme poprvé absolvovali pobyt v Therapy Centre a nejen my rodiče, ale nakonec i syn, byl z ucelené terapie nadšený a po pár dnech zvykání prošel všemi terapiemi s úsměvem. Začal více povídat, lépe se hýbat a manipulovat s rukama. Neurokineziterapie je pro nás něco zcela nového a musím říci že velmi účinného :) :) jsme rádi, že jsme s cvičením začali a těšíme se na další pobyt v Therapy Centre :) :) Cítíme se tam jako doma, panuje tam velmi příjemná a přátelská atmosféra.

… číst celé

Maminka Yousefa (lednový pobyt v Therapy Centre 2016)

Neurofeedback - Anetka

Byla jsem opravdu mile překvapena, jak si Anetka i na nové cvičení velmi rychle zvykla a spolupracovala. Měla jsem tak skutečně 10 dní, kdy jsem si mohla hodně odpočinout a dokonce jsem využila i možnosti masáže a relaxace pro mne samotnou. Nadšená jsem byla přátelským, ba přímo rodinným, přístupem všech fyzioterapeutů, k čemuž přispívá i velmi útulné prostředí Therapy Centra.

… číst celé

Maminka Anetky (lednový pobyt v Therapy Centre 2016)

Adámek na pobytě v Therapy Centre

Syn ma vzácné genetické onemocnění "merosin deficitní kongenitalní svalovou dystrofii" a do této doby jsme cvičili pouze Vojtovu metodu, avšak bez nějakých výrazných pokroků, proto jsme s nadšením uvítali nové metody jakými jsou neurokineziterapie, kranio-sakrální terapie a další.

… číst celé

Maminka Adámka (zimní pobyt 2015 v Therapy Centre)

Damián na zimním pobytu v Therapy Centre

Intenzivního neurorehabilitačního pobytu v Therapy Centre jsem se účastnili poprvé. Vše bylo nové a neznámé, ale rychle jsme si zvykli. Díky profesionálnímu přístupu zvládal náš syn vše s úsměvem.

… číst celé

Maminka Damiána (zimní pobyt 2015 v Therapy Centre)

Pobyt v THERAPY CENTRE byl pro nás velmi příjemný. Vámi stanovený program plně vystihoval potřebné procedury pro naše dva vnuky. U všech těchto procedur jsme se setkali s vysokou odborností celého Vašeho milého kolektivu. Pro staršího sedmiletého Vítka prostředí THERAPY CENTRE "zdomácnělo" a všechny procedury bez problémů absolvoval. I mladší čtyřletý Hynek přes počáteční problémy se seznámením s cizím prostředím všemi procedurami také prošel.

… číst celé

Babička Vítka a Hynka (podzimní pobyt 2015 v Therapy Centre)

Jsem 7 let na invalidním vozíku. Po lékařské stránce je můj stav neměnný. Dnešní den jsem ale prožil něco, co mi ukázalo, jak málo vím o svém těle.

… číst celé

Sexuologická práce s tělem postiženého Marka

Do Therapy Centra docházíme už více než rok. Po zaučení a vysvětlení jsme začaly pravidelně každý den doma cvičit Neurokineziterapii a jednou týdně docházíme do centra na Kraniosakrální terapii a Kinesiotaping. Díky Neurokineziterapii se daří držet Aničky stav bez skoliózy, která je u její diagnózy velice častá. Další věc, kterou velice často využíváme, je poradenství týkající se Tradiční čínské medicíny.

… číst celé

Hana Jurenová s Aničkou

Dobrý den, docházím na kraniosakrální terapii se svými předškolními dětmi (alergie) a metodu jsme aktuálně využili i při snižování vysokých horeček. Zafungovalo to a spolu s úspěšným odstraněním mé dvoudenní bolesti hlavy je to pro mne konkrétním důkazem, že terapie funguje. Děkuji paní terapeutce Martincové:-)

… číst celé

Petra N.

I have to express my thnaks to you just for bailing me out of this type of difficulty. Just after researching throughout the world-wide-web and coming across principles which are not pleasant, I assumed my life was over.

… číst celé

Selipan

Dobrý den, na terapii jsem začal docházet kvůli neustále se vracejícím zánětům nosohltanu a virozám. Musím říci, že po pár terapiích, se povedlo velmi sklidnit celé tělo vše se zlepšilo.

… číst celé

Adam Posner

Byla jsem potěšena a příjemně překvapena – paní Martincová je opravdu výborná! Mé tělo se cítí odpočaté a připravené na jaro… Děkuji!

… číst celé

Erika Hájková

S Evou jsem se poprvé setkala v dubnu 2011 a od té doby k ní docházíme na terapii se synem Ondrou. V létě mu bude 11 let, je na vozíku, zatím nemá aktivní úchop a nemluví. Navzdory tomu je to velmi veselý kluk, který chodí do 4. třídy normální ZŠ, je integrován v partě skvělých dětí a pracuje s osobním asistentem.

… číst celé

Iveta Kameníková

Evka je vyborny radca a velka moralna opora. Posledna udalost snad vypovie o vsetkom: s 5-rocnym synom som kvoli teplotam a kaslu bola u doktorky, na zaklade pozitivneho streptokokoveho testu nasadila sirokospektralne atb (podotykam, ze nasa pani doktorka je rozumna a debate pristupna!).

… číst celé

Eva Kameníková