Recepční/asistent(ka)

Koho hledáme:

  • Hledáme posilu na pozici recepční/asistent(ka)
  • Zkrácený pracovní úvazek dle dohody
  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Odmena 150 Kč/hod.
  • IČ – živnostenský list
  • Nástup 27.8.2018

Odborné požadavky (znalost všech není podmínkou):

  • Práce s excelem, wordem, google nástroji (kalendář)
  • Účetní systém Pohoda (pouze vystavování faktur a dokladů)
  • Znalost práce s Facebookovým profilem a dalšími sociálními sítěmi
  • Práce s redakčním systémem wordpress
  • Angličtina na komunikativní úrovni výhodou, ne podmínkou

Náplň pozice:

  • Má na starosti úklid
  • Stará se o chod recepce po administrativní stránce
  • Má zodpovědnost za svěřené finančí prostředky
  • Vystavuje faktury a doklady
  • Koordinuje objednávání klientů (email, telefon atp.)
  • Spravuje webové stránky, FB profil atp.
  • Podílí se na organizaci aktivit centra, jeho propagaci, komunikuje s marketingem

Osobnostní požadavky

  • Chuť pracovat v centru celostních terapií, kam dochází postižení klienti
  • Pozitivní vztah k alternativním terapiím
  • Komunikativní osoba směrem k dětem i rodičům
  • Chuť vzdělávat se (zájemce zaučíme)
  • Systematičnost a pečlivost

Nabízíme:

  • Zaučení a další vzdělávání pod odborným vedením
  • Flexibilní pracovní dobu (min. 20 hodin/týdně dle dohody) – práce na IČ, smlouva
  • Zázemí příjemného týmu celostně smýšlejících terapeutů
  • Pracoviště v centru – Praha 3 Flora

Pokud vás zaujala tato nabídka, ozvěte se nám.

Kontaktní formulář - zajímám se o pozici RECEPČNÍ/ASISTEN(KA) v Therapy Centre

Pokud se zajímáte o pozici RECEPČNÍ/ASISTENT(KA) v Therapy Centre, vyplňte, prosím, tento kontaktní formulář.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
  • Přetáhněte sem nebo
    Povolené typy souborů jsou: jpg, pdf, doc, docx, pages.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.