Odklad školní docházky – Intenzivní ambulantní pobyty pro děti s nerovnoměrným nebo opožděným vývojem

Stále častěji nás oslovují rodiče dětí s opožděným nebo nerovnoměrným vývojem, který brání řádnému nástupu dítěte k povinné školní docházce.

Jak na odklad školní docházky? Můžu mému dítěti nějak pomoci?

Vzhledem k našemu zaměření a možnostem, jsme vytvořili intenzivní program právě pro tuto kategorii klientů. 

Z diagnostiky dětí s plánovaným, nebo již probíhajícím odkladem školní docházky obvykle vyplyne, že je oslabena ne jedna, ale vždy několik oblastí vývoje, nebo funkcí. Když má dítě problém s řečí, tak má ve většině případů problém i s motorikou. Stejně je tomu i v případě problému s koncentrací, nebo naopak s koordinací.
Proto jsme vytvořili program, který vychází z našich zkušeností s intenzivními neurokineziterapeutickými pobyty postižených dětí, kde je taky nutno pracovat na více úrovních.

Program se skládá z:

Program trvá 10 pracovních dnů (2 týdny) a je možno ho v 6-týdenních intervalech opakovat.
Denně se klientovi věnují terapeuti 2-4 hodiny – dle domluveného terapeutického plánu a možností Therapy Centre.

Termín nástupu do programu se domlouvá s každým klientem individuálně.

Díky tomu, že je program zaměřen na více oblastí a pracuje se na všech oblastech současně, dochází k rychlejší integraci nových návyků a dovedností. 
Terapeuti se během programu mají možnost věnovat i rodičům a na základě interakcí s dítětem mohou poskytnout cenné rady jak k dítěti přistupovat, čeho se vyvarovat a co naopak zařadit ve větší míře.

Cílem je pomoci dítěti dohnat to, v čem zaostává a celý jeho systém přiblížit co nejvíce harmonii.

Přihlásit dítě na intenzivní ambulantní pobyt

Přihlásit se můžete pomocí formuláře níže nebo na e-mailu info@therapy-centre.eu a telefonu 602 328 368. Pole označená hvězdičkou jsou povinná. Toto přihlášení je závazné, pokud není dohodnuto jinak. Na základě vyplnění formuláře vám bude vystavena zálohová faktura.
 • Vyberte termín kurzu, o který máte zájem, a do poznámky níže vepište, zda máte zájem o doobjednání dalších terapií v průběhu kurzu.
 • Drop files here or
  Max. file size: 60 MB.
   Můžete přiložit důležité informace formou přílohy. Tyto informace slouží pouze pro potřeby přihlášení na pobyt a nebudou poskytnuty žádné třetí osobě.
   Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR v rozsahu vyplněných polí pro účely zodpovězení dotazu nebo přihlášení na terapie.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.