Ocenění pro projekt Therapy Centre

3.12.2014 / Aktuality

Projekt Centra celostních terapií si klade za cíl nabídnout alternativní a komplexní přístup k řešení tělesných i duševních neduhů. Přečtěte si zprávu o ocenění zakladatelky Therapy Centre Evy Martincové Krajskou hospodářskou komorou Střední Čechy, která vyšla v Městských listech (str. 10), oficiálních novinách Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi, v říjnu 2014.

Představujeme další tři úspěšné účastnice projektu

Krajská hospodářská komora Střední Čechy vám i  v  tomto čísle Městských listů představuje další tři začínající podnikatelky, které se zúčastnily projektu Brandýského Matýska „Ženy umí podnikat“ a staly se novými členy KHK Střední Čechy.

„Přejeme všem oceněným podnikatelkám mnoho úspěchů v jejich podnikání. Více o projektu na www.khkstrednicechy.cz.“

Vladislava Šizlingová, KHK Střední Čechy

EVA MARTICOVÁ

Therapy Centre

Eva Martincová, zakladatelka Centra celostních terapií Therapy Centre, se několik let intenzivně věnuje alternativním přístupům. Therapy Centre je místem, kde klient najde odpovědi na většinu svých otázek týkajících se zdraví, životosprávy a životního stylu. „Každý klient u nás absolvuje vstupní diagnostiku, která je bezbolestná, jedná se zejména o osobní pohovor. Na základě této diagnostiky pak navrhujeme ideální terapeutický plán, který zahrnuje poznatky z čínské medicíny, kraniosakrální biodynamiku, osteopatii, díváme se na dietetiku, kterou doplňujeme efektivním cvičením a masážemi,“ objasňuje Eva individuální přístup. Díky svému osobnímu příběhu se Eva intenzivně věnuje také postiženým klientům. Vytvořila pro ně komplexní program ve spolupráci s mezinárodními odborníky. Vyvrcholením byl letní intenzivní rehabilitační pobyt přímo s autorem metody Neurokineziterapie, A. G. Smoljaninovem. Pro velký úspěch se připravuje podzimní termín.

 

< Zpět na články