O nás

Provozovnu Therapy Centre založila 26.1.2011 Eva Martincová, provozovna se do dnešního dne 2x stěhovala a aktuální adresa je: Vinohradská 2133/138, Praha 3.
Identifikační číslo provozovny: 1010396277
Provozovna Therapy Centre má jako předmět podnikání/činnosti především: masérské, rekondiční a regenerační služby, Výrobu, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona zejména poradenskou a konzultační činnost, poskytování služeb osobního charakteru a pro osbní hygienu, zprostředkování obchodu a služeb, maloobchod, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti a provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů. přehlídek, prodejních a obdobních akcí.
Provozovna Therapy Centre není státní ani nestátní zdravotnické zařízení a tudíž ani nemá smlouvy se zdravotními pojišťovnami a neposkytuje zdravotnou péči a to ani nikto z terapeutů, kteří prostor provozovny sdílejí.

V Therapy Centre se zaměřujeme na komplementární a celostní terapie v řešení vaší tělesné i duševní nerovnováhy. Víme, že problémy týkající se našeho zdraví nelze posuzovat izolovaně. K člověku přistupujeme biodynamicky – vnímáme ho jako celek, proto k odstranění vašich potíží vypracováváme komplexní terapeutický plán terapií šitý potřebám konkrétního člověka.

Zakladatelkou Therapy Centre je Eva Martincová, která za svůj projekt Centra celostních terapií získala ocenění od Krajské hospodářské komory Střední Čechy.

Provozovna Therapy Centre je prostor pro potkávání lidí, často rodin s postiženými dětmi mezi sebou za účelem sdílení ale rovněž ke konzultacím s celostně smýšlejícími terapeuty, kteří jsou připraveni poskytnout své cenné vědomosti a schopnosti k provázení klientů na jejich cestě za zdravím. Vybudována byla bez přispění a podpory od jakékoli organizace včetně státu, nebyl využit žádný dotační ani jiný grantový program EU ani České republiky.

Eva Martincová, BCST

Zakladatelka a hlavní terapeutka, masérka, lektorka

IČ:87345889

 

v provozovně Therapy Centre Eva provozuje:

Poradenství v oblasti zdravého životního stylu (Tradiční čínská medicína); masérské, rekondiční a regenerační služby (neurokineziterapii,  kraniosakrální biodynamiku, polaritní a neuroenergetickou terapii, kraniosakrální terapii a cvičení dle Ludmily Mojžíšové), školení v oblasti zdravého životního stylu a harmonizace