Intenzivní neurorehabilitační pobyt v říjnu 2018

V říjnu 2018 v Therapy Centre proběhl čtvrtý letošní intenzivní pobyt a i tentokrát jsme přivítali jak staré známé, tak i nové tváře. Během pobytu zbyl čas i na naše pravidelné ambulantní klienty, takže i Štěpán nepřišel o své terapie.

Péťa absolvoval už druhý pobyt, Jakub s Terezkou měli premiéru. Po počátečním oťukávání se a lehké únavové krizi třetího dne, se všichni dokázali ponořit do svých terapií a postupně se zlepšovat. Jakub v průběhu pobytu dostal šestou dětskou nemoc, tak zbytek absolvuje po vyléčení dodatečně. Na konci pobytu byli rodiče zaučeni a vyzbrojeni instrukcemi do domácího pokračování.

Tento pobyt byl příjemný v tom, že se podařilo propojit terapie nejen pro děti, ale i pro rodiče. Ne nadarmo se říká, že děti jsou odrazem svých rodičů – pokud se rodiče necítí dobře, nemůžeme po dětech chtít, aby podávaly výkony.

Tímto pobytem jsme zároveň ukončili stávající fungování plánování termínů. Vycházíme vstříc požadavkům na větší flexibilitu. Díky širokému spektru zaměření našich odborných terapeutů je možné se domluvit na intenzivním pobytu individuálně podle časových potřeb rodiny

Děkujeme všem zúčastněným rodinám. Byla to pro nás čest a těšíme se na další setkání, ať už ambulantně nebo na intenzivním pobytu.

< Zpět na články