Intenzivní neurorehabilitační ambulantní pobyt říjen 2018

Termín: 10.10.2018 – 19.10.2018

Na říjen 2018 pro naše postižené klienty chystáme další Intenzivní neurorehabilitační ambulantní pobyt s neurokineziterapií a dalšími terapiemi, díky kterým se nám daří posouvat naše klienty o krok dál.

Veškeré informace o pobytech, které připravujeme několikrát ročně v našich krásných prostorách Vinohradská 138 Praha 3, najdete na této stránce našeho webu.

Dozvíte se zde:

  • jak s klienty během 10denního pobytu pracujeme
  • program pobytu
  • seznam terapií, které jsou součástí pobytu
  • jeho organizaci
  • cenu pobytu

Kapacita každého pobytu je omezena na 6 osob (3 osoby dopoledne, 3 osoby odpoledne). Pobyty jsou především určeny dětem, ale jsou vhodné také pro dospělé postižené klienty.

Intenzivní 10denní neurorehabilitační ambulantní pobyty jsou určeny zejména pro nové, nezaučené klienty a klienty ze vzdálenějších koutů republiky. Pro stávající klienty je vhodný modul 2 v podobě individuálních intenzivních terapií  nebo modul 3 v podobě pravidelných terapií, které v terapeutickém plánu navazují na předchozí pokroky.

Přihlášky nových klientů uzavíráme měsíc před pobytem, pokud je volné místo, mohou se přihlásit i stávající klienti.

PŘIHLÁSIT JAKO NÁHRADNÍK-STÁVAJÍCÍ KLIENTI

Přihlásit se na 10denní pobyt - noví klienti

Přihlásit se můžete pomocí formuláře níže nebo na e-mailu info@therapy-centre.eu a telefonu 602 296 495. Pole označená hvězdičkou jsou povinná. Toto přihlášení je závazné, pokud není dohodnuto jinak. Na základě vyplnění formuláře vám bude vystavena zálohová faktura.
  • Přetáhněte sem nebo
    Můžete přiložit důležité informace formou přílohy. Tyto informace slouží pouze pro potřeby přihlášení na pobyt a nebudou poskytnuty žádné třetí osobě.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.